Top

Szwaczka - prasowaczka

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Szwaczka - prasowaczka
Gdański Urząd Pracy
Szwaczka - prasowaczka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/23/4739
OBOWIĄZKI:
Prasowanie elementów odzieży, szycie wzorów, owerlokowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

osoba do przyuczenia.

Miejsce pracy:

Gdańsk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Podobne oferty

Szwaczka

szycie dzianiny, krawiectwo lekkie, szycie na overlooku i stebnówce Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie


małopolskie / Kraków

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka Maszynowa

Twoimi zadaniami będzie szycie: kołder, poduszek, pokrowców. Wymagane umiejętności: szycie na maszynie, zdolności manualne.

Praca.pl Sp. z o.o.


lubuskie / Kostrzyn nad Odrą

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz

Opis stanowiska: wypełnianie poszewek pianką, foliowanie-pakowanie poduszek praca akordowa system pracy 2/3 zmiany współpraca z działami...

Dajar Sp. z o.o.


zachodniopomorskie / Koszalin

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka

- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- NAUKA SZYCIA NA MEREŻCE ASORTYMENTU ODZIEŻY DAMSKIEJ,- ZSZYWANIE ELEMENTÓW DO DALSZEJ OBRÓBKI NA...

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


łódzkie / Skierniewice

Opublikowano: 2024-05-01