Top

Szwaczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Szwaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2338
OBOWIĄZKI:
szycie dzianiny, krawiectwo lekkie, szycie na overlooku i stebnówce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: szycia, obsługi maszyn overlock,stębnówka


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie i umiejętność szycia

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty

Szwacz / Szwaczka

Obowiązki: szycie artykułów pościelowych na maszynach przemysłowych Wymagania: umiejętność szycia na maszynach przemysłowych typu overlock,...

Estella Sp. z o.o.


dolnośląskie / Polkowice

Opublikowano: dzisiaj

Szwaczka Maszynowa

Zadania: szycie kołder, poduszek, pokrowców Wymagania: umiejętność szycia na maszynach, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole,...

Wendre Poland Sp. z o.o.


lubuskie / Kostrzyn nad Odrą

Opublikowano: dzisiaj

Szwaczka

Szycie pokrowców na pasażerskie fotele z materiałów skóry i ekoskóry. Obsługa maszyn szwalniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie


dolnośląskie / Dzierżoniów

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie


wielkopolskie / Osiniec

Opublikowano: wczoraj