Top

Szwaczka maszynowa

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Szwaczka maszynowa
Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/23/1461
OBOWIĄZKI:
Szycie na maszynie (tapicerka meblowa, ciężkie materiały)Jedna zmiana 7-15Oferta pracy dla osoby powyżej 30r.ż zarejestrowanej w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, wymagana umiejętność szycia na maszynie.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu