Top

Staż - pneumatyk

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Staż - pneumatyk
Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - pneumatyk
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0537
OBOWIĄZKI:
pon- pt 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętności techniczne, zdolności do pracy fizycznej, samodzielność w organizowaniu pracy

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Podobne oferty

Staż - pneumatyk

pon- pt 6-14 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętności techniczne, zdolności do pracy fizycznej,...

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu


opolskie / Opole

Opublikowano: 2024-05-10

Pneumatyk

Opis stanowiska: współpraca z przełożonym w zakresie planowania zadań produkcyjnych i zaopatrzenia w materiały niezbędnie do produkcji,...

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.


mazowieckie / Warszawa, Praga-Południe

Opublikowano: 2024-05-10

Mechanik - Pneumatyk

kompleksowe naprawy systemów pneumatycznych taboru kolejowego. minimum zawodowe, doświadczenie przy pracy z układami pneumatycznymi i/lub...

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa


śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opublikowano: 2023-08-29