Top

Mechanik - Pneumatyk

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Mechanik - Pneumatyk

Ogłoszenie numer: 8458002, z dnia 2023-08-29

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • kompleksowe naprawy systemów pneumatycznych taboru kolejowego.

Wymagania

  • minimum zawodowe,
  • doświadczenie przy pracy z układami pneumatycznymi i/lub elektropneumatycznymi w przemyśle,
  • mile widziana znajomość układów pneumatycznych stosowanych w kolejnictwie.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • pracę na pełen etat,
  • pakiet socjalny,
  • program MultiSport i MultiLife,
  • szkolenia / zdobywanie uprawnień,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.