Top

Inżynier produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Inżynier produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Miejsce pracy: Sulechów
Numer: StPr/23/1625
OBOWIĄZKI:
Projektowanie maszyn i urządzeń, nadzór nad produkcją, czytanie rysunku technicznego, projektowanie technologii produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : projektowanie maszyn i urządzeń , nadzór nad produkcją, czytanie rysunku technicznego, projektowanie technologji produkcji

Miejsce pracy:

Sulechów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze