Top

Inżynier ds. Przygotowania Produkcji / Kosztorysant

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Inżynier ds. Przygotowania Produkcji / Kosztorysant

Ogłoszenie numer: 8760250, z dnia 2024-02-13

Nasza spółka działa od 1996r, działalność jako Generalny Wykonawca wykonujemy roboty od ponad 10 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zatrudnimy od zaraz Inżyniera d/s przygotowania produkcji / kosztorysant,
  • Zamówienia publiczne, remonty, rozbudowy, przebudowy.

Wymagania

  • Doświadczenie minimum 5 lat przy wycenach robót.

Oferujemy

  • premie za ponad normatywne zaangażowanie się w zadania, 7-10 tys / m-c.