Top

Szwaczka/krawcowa

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Szwaczka/krawcowa
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Szwaczka/krawcowa
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/20/0058
OBOWIĄZKI:
Szycie rękawic na maszynach: stebnówka, overlock, dwuigłowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność obsługi maszyn, szwalniczych, dokładność, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Podobne oferty

Pracownik do Szycia Odzieży

Opis stanowiska: Do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj. szycie odzieży, składanie, prasowanie /...

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.


pomorskie / Gdynia

Opublikowano: dzisiaj

Szwaczka

zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: oferta finasowana ze środków EFS RPO IV.

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu


kujawsko-pomorskie / Grudziądz

Opublikowano: dzisiaj

Szwaczka

Obsługa maszyn do szycia typu: overlock i stebnówka. Zszywanie dostarczonych materiałów według wytycznych pracodawcy. Kontrola jakości uszytych...

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie


mazowieckie / Wołomin

Opublikowano: dzisiaj

Szwaczka

szycie odzieży, wprowadzanie poprawek, dotrzymywanie wyznaczonych terminów, zapoznanie z dokumentacją technologiczną i praca zgodnie z...

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie


mazowieckie / Zielonka

Opublikowano: dzisiaj