Top

Szwaczka maszynowa

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Szwaczka maszynowa
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0292
OBOWIĄZKI:
Szycie, przeszycie, podprasowywanie , przygotowanie materiału do szycia, wykańczanie materiału
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Szwaczka


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Podobne oferty

Szwacz / Szwaczka

Obowiązki: szycie artykułów pościelowych na maszynach przemysłowych Wymagania: umiejętność szycia na maszynach przemysłowych typu overlock,...

Estella Sp. z o.o.


dolnośląskie / Polkowice

Opublikowano: dzisiaj

Szwaczka maszynowa

Wymagany na danym stanowisku - szwaczki maszynowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: dobra organizacja pracy...

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku


podkarpackie / Sanok

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

Prace na maszynach służących do szycia, regulowanie mechanizmu igielnicy, przeciągacza nici, naprężacza nici, chwytacza oraz regulowanie...

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego


mazowieckie / Cząstków Mazowiecki

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

szycie zleconych wyrobów kaletniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie


śląskie / Częstochowa

Opublikowano: wczoraj