Top

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Szwaczka
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0040
OBOWIĄZKI:
Umiejętność szycia.Przygotowanie materiałów i narzędzi potrzebnych do szycia; Szycie oraz obszywanie poszczególnych elementów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: samodzielność, dobra organizacja pracy
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Wymagana sprawność manualna, dokładność i samodzielność, dobry wzrok. Umiejętność szycia.

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu