Top

Szwaczka

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Szwaczka
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn przemysłowych: stębnówki, overlock, renderka;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostałe szwaczki, hafciarki i pokrewni
Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

biegła obsługa maszyn przemysłowych: stebnówka, owerlok, renderka

Miejsce pracy:

Lublin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Podobne oferty

Szwaczka ręczna

Szycie wyrobów odzieżowych na maszynie stębnówce, odszywanie kieszeni, wszywanie zamków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


łódzkie / Kutno

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

obsługa klejarki do szwów, szycie odzieży wierzchniej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze


lubuskie / Zielona Góra

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka

szycie odziezy na overloku, stębnówce, przysztywanie guzików,lamowanie Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


łódzkie / Zgierz

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

obsługa maszyny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Zdolność manulana

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku


opolskie / Kluczbork

Opublikowano: 2024-05-14