Top

Szwacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0167
OBOWIĄZKI:
wykonywanie szyć/przeszyć w sklepie z artykułami pościelowymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność szycia oraz pracy z tkaniną pościelową

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Podobne oferty

Szwaczka

do uzgodnienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku


podkarpackie / Sanok

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka maszynowa

obsługa maszyn szyjących, szycie pokrowców do mebli tapicerowanych Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: praca zespołowa Wymagania inne: mile...

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach


warmińsko-mazurskie / Bartoszyce

Opublikowano: wczoraj

Szwacz-szwaczka maszynowa

szycie pasów transportowych; godz. pracy 7-15 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku


pomorskie / Słupsk

Opublikowano: wczoraj

Szwaczka Maszynowa

Zadania: szycie kołder, poduszek, pokrowców Wymagania: umiejętność szycia na maszynach, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole,...

Wendre Poland Sp. z o.o.


lubuskie / Kostrzyn nad Odrą

Opublikowano: wczoraj