Top

Staż - pomocnik pracownika produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Staż - pomocnik pracownika produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - pomocnik pracownika produkcji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0094
OBOWIĄZKI:
pon- pt 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, precyzyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, cierpliowość, chęć do nauki i rozwoju

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Podobne oferty

Pomocniczy robotnik przemysłowy

przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów na miejsce prowadzenia prac; ręczne sortowanie produktów lub komponentów, przenoszenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej


lubelskie / Biała Podlaska

Opublikowano: wczoraj

Pomocniczy Pracownik Produkcyjny

Praca dla osób uczących się/ studiujących zaocznie do prac pomocniczych w dziale produkcji. Praca od zaraz. Wymagania: praca w systemie...

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.


łódzkie / Piotrków Trybunalski

Opublikowano: wczoraj

Pracownik pomocniczy ogólnobudowlany

Prace pomocnicze ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - Chęci do pracy- Do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


łódzkie / Zgierz

Opublikowano: 2024-05-14

Pracownik pomocniczy przy produkcji lodów

Przygotowywanie różnych rodzajów lodów i sorbetów zgodnie z recepturami. Obsługa urządzeń i maszyn używanych do produkcji lodów....

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie


małopolskie / Kraków

Opublikowano: 2024-05-13