Top

Starszy Referent ds. Przyłączeń

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Starszy Referent ds. Przyłączeń

PGE Dystrybucja S.A. Centrala / Oddział Zamość

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zamość
Twój zakres obowiązków:
  • określanie warunków przyłączenia, przygotowywanie umów o przyłączenie i innych dokumentów,
  • terminowe rozliczanie podmiotów przyłączanych do sieci elektroenergetycznej,
  • przygotowywanie wniosków zakupowych i innych dokumentów w celu realizacji inwestycji przyłączeniowych,
  • uzgadnianie dokumentacji techniczno – prawnej,
  • ustalanie zakresu i warunków wykonywania ekspertyz wpływu przyłączanych instalacji na sieć,
  • przygotowywanie dokumentów i rozliczanie wykonawców ekspertyz,
  • prowadzenie sprawozdawczości w powierzonym zakresie,
  • rozpatrywanie odwołań dotyczących przyłączenia,
  • opracowywanie wytycznych i specyfikacji technicznych związanych z realizacją warunków przyłączenia.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu elektroenergetycznym lub pokrewnym
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint) w stopniu minimum średniozaawansowanym
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej
  • Umiejetność pracy w zespole, systematyczność, terminowość wykonywania zadań
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych