Top

Specjalista ds. Paszportyzacji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Specjalista ds. Paszportyzacji
Zapraszamy do Dołączenia do Zespołu VECTRA jako
Miejsce pracy: Gdynia, i teren
Główne Zadania Stanowiska:
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji powykonawczej dla wybudowanych sieci.
  • Wprowadzanie danych o sieci do systemu paszportyzacji.
  • Raportowanie stanu sieci w oparciu o system i bazy danych.
  • Udział w naradach koordynacyjnych oraz wydawanie warunków technicznych.
  • Wsparcie techniczne dla służb technicznych związane z określenia lokalizacji wystąpienia awarii.
Wymagania i Umiejętności:
  • Doświadczenie zawodowe: praktyka związana z obsługą programów CAD/GIS.
  • Mile widziane doświadczenia związane z techniczną obsługą lub projektowaniem sieci HFC lub GPON.
  • Otwartość, komunikatywność, dokładność, samodzielność, wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Co Oferujemy:
  • Nowoczesne biuro, 2 bezpłatne parkingi, usprawnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
  • Współpraca na Zasadzie Umowy B2B: Elastyczność w kształtowaniu Twojej ścieżki zawodowej.
  • Rozwój w Grupie VECTRA: Możliwość współpracy z różnymi jednostkami organizacyjnymi firmy.
  • Atrakcyjne Warunki Finansowe: Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania i osiągnięć.
  • Benefity: Elastyczny czas pracy, karta multisport, preferencyjne zakupy u partnerów.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”