Top

Robotnik pomocniczy w przemyśle przetwórczym

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Robotnik pomocniczy w przemyśle przetwórczym
Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Robotnik pomocniczy w przemyśle przetwórczym
Miejsce pracy: Morliny
Numer: StPr/24/0021
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie powierzonych zadań przez właściciela
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Morliny


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Podobne oferty

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Pakowanie wyrobów, pakowanie palet, metkowanie, przygotowywanie stanowiska pracy, obsługa ręcznego sprzętu transportowego, pomoc przy...

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie


dolnośląskie / Oława

Opublikowano: wczoraj

Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących. Gotowość do pracy w trybie III-zmianowym od poniedziałku do piątku.

GRAFPOL B.M.Meszkes


kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opublikowano: wczoraj

Pomocnik ocynkowni - trawersowanie

Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Powtarzalne prace pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na...

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.


/ Würzburg

Opublikowano: wczoraj

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Prace pomocnicze związane z przetwórstwem surowca mięsnego, mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń, Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy...

Miejski Urząd Pracy w Lublinie


lubelskie / Lublin

Opublikowano: 2024-04-25