Top

Referent techniczny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Referent techniczny

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy

ogłaszają nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne,
  • specjalność: elektryczna, budowlana, instalacyjna itp.
  • doświadczenie: mile widziane w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w szczególności rozumienie tekstów),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność tworzenia pism, redagowania notatek,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • niekonfliktowość,
  • wysoka kultura osobista.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • udział w przygotowywaniu planu inwestycyjnego i planu remontów,
  • uruchamianie procesu inwestycyjnego oraz nadzór biurowy nad jego realizacją,
  • przygotowywanie sprawozdań,
  • archiwizacja dokumentacji budowlanej budynków i budowli,
  • współpraca w Urzędem Dozoru Technicznego.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.