Top

Przetwórca mięsa

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Przetwórca mięsa
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/23/1267
OBOWIĄZKI:
ROZBIÓR I PRZETWÓRSTWO MIĘSA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Język: nepalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia/ATjęzyk nepalski jako mile widziany nie jest brany pod uwagę w procesie rekrutacji/AT

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu