Top

Praktykant / Praktykantka

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Praktykant / Praktykantka

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu etykietowania i pakowania produktów dla zakładów produkcyjnych na terenie całego kraju.

Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami,których reprezentujemy na rynku polskim.

 

Praktykant / Praktykantka
Miejsce pracy: Wrocław


Obecnie poszukujemy osoby do wsparcia naszego zespołu serwisowego.

Jeśli:
  • sprawnie posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum B1,
  • potrafisz czytać i sporządzać dokumentację techniczną,
  • interesujesz się automatyzowaniem procesów produkcyjnych,
  • chcesz w przyszłości instalować i serwisować maszyny przemysłowe na liniach produkcyjnych
zapraszamy Cię do wysłania swojego cv i spotkania z nami.

Jesteśmy niewielką firmą, ale realizujemy duże projekty. Możemy zapewnić Ci codzienny kontakt z językiem angielskim oraz możliwość poznania charakterystyki produkcji zakładów z praktycznie każdej branży.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DMT Packaging sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest DMT Packaging sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Morelowskiego 115. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Podobne oferty