Top

Pracownik wsparcia produkcji-skoczek

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik wsparcia produkcji-skoczek
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0596
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn na linii produkcyjnej- kontrola jakości produkowanych elementów produkcyjnych- montaż elementów z tworzyw sztucznych- godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 33 miesiące
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe: 3 miesiące w środowisku produkcyjnym

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi