Top

Pracownik przygotowalni

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik przygotowalni

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź | Numer ref.: PPK/058/AZA

Oferta:

  • Praca w systemie 3-zmianowym - docelowo 4-brygadowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę!
  • Realna perspektywa przejścia w struktury firmy już po 6 mies. pracy
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia
  • Wsparcie konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji!

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Chęć nauki
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w drukarni lub mieszalni farb
  • Szukamy osób dokładnych i sumiennych

Zadania:

  • Przygotowywanie form do druku
  • Praca pomocnicza przy obsłudze maszyn
  • Dbanie o porządek na stanowisku

Podobne oferty

Pomocnik na wytwórni - Technik mieszanek mineralno-asfaltowych

Miejsce pracy: Zakład produkcyjny w Przyjaźni k/Żukowa Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się przeprowadzaniem prób, kontrolami przy...

Masfalt Sp. z o.o.

pomorskie / Przyjaźń

Opublikowano: dzisiaj

Pracownik fizyczny na Odlewni

Mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku.

Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. j.

śląskie / Poczesna

Pracownik fizyczny na linii sortowania i pakowania

Wykonywanie prac fizycznych na wyznaczonym stanowisku w linii technologicznej. Sortowanie owoców zgodnie z obowiązującymi standardami oraz...

Polarica Sp. z o.o.

zachodniopomorskie / Niemierzyno

Opublikowano: 2021-10-20

Laminiarz

Czym będziesz się zajmował: pracą przy produkcji katamaranów z laminatu laminowaniem ręcznym i montażem elementów z laminatu Idealny kandydat...

Sunreef Venture S. A.

pomorskie / Gdańsk