Top

Pracownik Produkcyjny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Produkcyjny

Ogłoszenie numer: 8696776, z dnia 2024-01-08

Innowacyjna, prężna firma Bater, produkująca akumulatory przemysłowe zapewnia duże możliwości rozwoju.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i stosuje najnowsze technologie produkcyjne.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • zdolności ogólnotechniczne
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

  • dobre zarobki
  • możliwości rozwoju