Top

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik produkcyjno-magazynowy
Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/23/0848
OBOWIĄZKI:
praca polegająca na obsłudze maszyn i urządzeń służących do odzysku tworzyw sztucznych, współpraca w ramach realizacji procesu produkcyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu