Top

Pracownik Produkcji (nawijania)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Produkcji (nawijania)

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów i zatrudniamy ponad 400 osób.

Do naszego oddziału w Dąbrowie Górniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Pracownik nawijalni w dziale remontów maszyn elektrycznych.

Zakres obowiązków:
  • nawijanie cewek
  • izolowanie cewek
  • obsługa pras
Poszukiwany kandydat posiada:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do zdobycia takiego doświadczenie u nas
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie elektryczne
  • mile widziane aktualne uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "0"
  • dyspozycyjność (możliwa praca w nadgodzinach)
  • otwartość na pracę w zespole.
Oferujemy:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę na 1 zmianę w godzinach 6-14 (poniedziałek - piątek), możliwe nadgodziny
  • przejrzyste zasady wynagradzania
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy oraz ubranie robocze
  • pakiet benefitów (dofinansowana opieka medyczna, dofinansowaną kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku w ramach ZFŚS, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe, system poleceń pracowniczych)
  • PARTNERską atmosferę pracy.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: