Top

Pracownik produkcji (m/k)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kórnik, Środa Wielkopolska, Gądki
Nr ref.: PP/KOR/0120
Obowiązki:
  • prace manualne przy linii produkcyjnej,
  • montaż drobnych elementów,
  • praca stojąca.
Wymagania:
  • z uwagi na specyfikę pracy wymagane są zdolności manualne oraz dokładność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pracę 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym,
  • miejsce pracy: Kórnik.