Top

Pracownik Produkcji i Magazynu

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Produkcji i Magazynu

Ogłoszenie numer: 8660066, z dnia 2023-12-07

Praca w Centrostal Serwis Sp. z o.o.

W związku z dynamicznie rozwijającą się polską firmą poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pojezierska 97

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • obsługa linii produkcyjnej do arkuszowania blach;
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych blachą w arkuszach i kręgach;
  • prace transportowe i pakowanie wyrobów stalowych.

Wymagania

  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • punktualność i dyspozycyjności;
  • posiadanie wykształcenia technicznego: mechanicznego lub pokrewnego;
  • posiadanie uprawnień operatora suwnicy będzie mile widziane, a poparte doświadczeniem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym w godzinach od 6:00 do 22:00;
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
  • nagrody za efektywność pracy;
  • posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym;
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • równe traktowanie bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, pochodzenie etniczne, wyznanie, przekonania polityczne, styl życia oraz inne przesłanki narażające na zachowania dyskryminacyjne.