Top

Pracownik produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Krotoszyn

Nasze wymagania:

  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Twoje zadania:
  • obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarka)
  • kontrola jakości produkowanych elementów
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uparciu o umowę o pracę tymczasową, z realną perspektywą późniejszego zatrudnienia i rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy
  • stałe wynagrodzenie: 3050 zł brutto  uzupełnione premiami i dodatkami okolicznościowymi
  • dodatek za pracę w porze nocnej (20 %)
  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • opiekę koordynatora Asistwork na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe
  • możliwość korzystania z obiadów w zakładowej stołówce pracowniczej
  • darmowy transport pracowniczy: Jarocin, Milicz, Odolanów, Kobylin
  • szkolenie wdrożeniowe i wsparcie ze strony przełożonego
  • pracę w systemie 4-brygadowym ( 2 dni 6-14, 2 noce 22-6, 2 dni 14-22, 2 dni wolne)