Top

Pracownik pomocniczy stolarza

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik pomocniczy stolarza
Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Klepaczka
Numer: StPr/24/0588
OBOWIĄZKI:
pomoc w pracach stolarskich przy produkci mebli na wymiar, obróbka drewna, łączenie elementów, proste prace wykończeniowe, transport i montaż zgodnie ze sztuką meblarską
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność szybkiej nauki

Miejsce pracy:

Klepaczka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie