Top

Pracownik pomocniczy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik pomocniczy
Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Powidz
Numer: StPr/23/0587
OBOWIĄZKI:
1. pomoc w wykonywaniu obsługi i napraw sprzętu inżynieryjnego, infrastruktury, agrotrchnicznego i samochodowego;dbanie o powierzenie mienia oraz środki i materiały otrzymane do wykonywania zadania;3. utrzymywanie należytego porządku na stanowisku pracy w wczasie jej wykonywania oraz po jej zakończeniu;4.wykonywanie w ściśle określonym czasie z odpowiednimi normami i przepisami prac w warsztacie remontowym5.dbanie o właściwą eksploatację i konserwację oraz użytkowanie przydzielonych urządzeń i narzedzi;6. doszkalanie się zawodowo poprzez samokształcenie oraz organizowanizowane skzolenia i kursy7. bezzwłoczne zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich zaistniałych wypadków przy pracy oraz uszkodzeń i zaginięcia powierzonego mienia i sprzetu technicznego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: rzetelność

Wymagania inne:

WYNAGRODZNIE WRAZ Z PREMIĄ REGULAMINOWĄPrzewidywany okres zatrudnienia - 4 miesiące z możliwością przedłużeniaDoświadczenie zawodowe 1 rok - wliczając prace na każdym stanowisku

Miejsce pracy:

Powidz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy