Top

Pracownik Operator Produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik Operator Produkcji

Miejsce pracy: Nieporęt
Opis stanowiska:
  • obsługa urządzeń do wypieku i pakowania pieczywa,
  • nadzór nad prawidłowością działań produkcji,
  • utrzymywanie wysokich standardów jakości finalnego produktu.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn produkcyjnych,
  • gotowość do elastycznego ustalania czasu pracy w systemie 4-brygadowym.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • system motywacyjny powiązany z wynikami,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie),
  • możliwość szkoleń i rozwoju,
  • codziennie śniadania w postaci szwedzkiego stołu,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • owoce,
  • spotkania integracyjne,
  • kawa / herbata,
  • parking,
  • karty przedpłacone,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dodatkowy urlop.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.