Top

Pracownik obsługi maszyn tartacznych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik obsługi maszyn tartacznych
Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Pracownik obsługi maszyn tartacznych
Miejsce pracy: Garlino
Numer: StPr/23/0117
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn tartacznych, segregacja drewna, układanie drewna na podajnik linii produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Garlino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Podobne oferty

Operator Podczyszczalni Ścieków Technologicznych

Twój zakres obowiązków: monitorowanie i nadzorowanie pracy urządzeń i instalacji podczyszczalni ścieków technologicznych kontrola i...

Wawel SA


małopolskie / Dobczyce

Opublikowano: dzisiaj

Operator maszyn z uprawnieniami UDT

Lokalizacja: Duchnice k. Ożarowa Maz. Transport we własnym zakresie ​​​​​​​ Zadania: Obsługa wózka widłowego niskiego składowania...

ManpowerGroup


mazowieckie / Duchnice

Opublikowano: dzisiaj

Operator maszyn (galwanizacja metali)

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty Kontrola jakości i zapewnienie...

BERGMAN Deutschland GmbH


/ Berlin

Opublikowano: dzisiaj

Operator urządzeń powielająco-kopiujących

ZGODNIE Z WNIOSKIEM Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich


dolnośląskie / Złoty Stok

Opublikowano: dzisiaj