Top

Pracownik linii produkcyjnej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik linii produkcyjnej
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0089
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej,rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego,ważenie/pakowanie i etykietowanie mięsa drobiowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane 3-miesiące,sprawność fizyczna i manualna

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie