Top

Pracownik działu Jakości w Hurtowni Farmaceutycznej

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik działu Jakości w Hurtowni Farmaceutycznej
W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Miejsce pracy: Robakowo

Zakres obowiązków:

  • Zabezpieczenie procesów na zgodność z Systemem Jakości w Hurtowni,
  • Utrzymanie aktualnej dokumentacji Systemu Jakości (procedur i instrukcji),
  • Realizacja zagadnień związanych z zapewnieniem jakości
  • Przestrzeganie i realizowanie zadań zgodnie z zapisami dokumentacji SJ oraz procedur i instrukcji obowiązujących w CEVA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (magister farmacji) warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych projektów,
  • Odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Analityczne myślenie,
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.