Top

Pracownik do wykonywania kostek z nylonkordu

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik do wykonywania kostek z nylonkordu
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Miejsce pracy: Zawidów
Numer: StPr/24/0041
OBOWIĄZKI:
Umieszczenie pociętego kordu tekstylnego przekazanego przez zleceniodawcę na przenośniku taśmowym. Zrzut pociętych kęsów do kruszarki celem rozdrobnienia na frakcję o wymiarach 15 do 20 mm. Umieszczenie rozdrobnionej frakcji w belownicy celem sprasowania i uformowania kostek o tych samych wymiarach. Sprawdzenie zgodności otrzymanych kostek ze specyfikacją techniczną. Umowa zlecenie na 3 lata, praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator urządzeń do przetwórstwa surowców gumowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Z UWAGI NA ZAKRES OBOWIĄZKÓW ORAZ CHARAKTER WYSIŁKOWY PRACY, KANDYDACI POWINNI CECHOWAĆ SIĘ DOBRĄ SPRAWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ

Miejsce pracy:

Zawidów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu