Top

Pracownik do wykonywania gumowych krążników

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik do wykonywania gumowych krążników
Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Miejsce pracy: Zawidów
Numer: StPr/24/0043
OBOWIĄZKI:
Pocięcie za pomocą noży mieszanki gumowej przekazanej przez zleceniodawcę zgodnie ze specyfikacją i wymiarami krążnika. Owinięcie krążników pasem mieszanki gumowej. Umieszczenie krążników w prasie wulkanizacyjnej celem poddania ich procesowi wulkanizacji. Wyciągnięcie ogumowanego krążnika z prasy i sprawdzenie jego jakości (prawidłowość wymiarów, ewentualne ubytki). Umowa zlecenie na 3 lata, praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator urządzeń do przetwórstwa surowców gumowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

z uwagi na zakres obowiązków oraz charakter wysiłkowy pracy, kandydaci powinni cechować się dobrą sprawnością fizyczną

Miejsce pracy:

Zawidów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu