Top

Pracownik do szycia odzieży

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pracownik do szycia odzieży

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej, roboczej, specjalnego przeznaczenia (tj. spodnie, kombinezony, bluzy, kurtki).

Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie.

Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • Do obowiązków pracownika należy konfekcjonowanie odzieży w oddziale szwalni tj. szycie odzieży, składanie, prasowanie / możliwość przyuczenia.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa.
  • Bezpłatna przychodnia dla pracowników.
  • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - świadczenia z funduszu rehabilitacji.