Top

Pomocnik produkcyjny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik produkcyjny
Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Miejsce pracy: Stąporków
Numer: StPr/24/0202
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji zabudów do samochodów ciężarowych, realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków[Inne] : Podstawowa znajomość zagadnień związanych z budową maszyn, umiejętność posługiwania się spawarką oraz giętarką do metalu. Znajomość języka rosyjskiego LUB angielskiego. Wymóg znajomości jednego z ww. języków wynika z faktu, iż praca wykonywana jest w brygadach osób ze Wschodu w związku z czym występuje konieczność prowadzenia komunikacji oraz raportowania w w/w językach

Miejsce pracy:

Stąporków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich