Top

Pomocnik produkcyjny

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik produkcyjny
Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
Sortowanie i kontrola jakości rozpórek lakierniczych, montaż i demontaż ich elementów; praca wykonywana jest w brygadach komunikujących się w języku angielskim lub rosyjskim, konieczność prowadzenia komunikacji oraz raportowania w ww. językach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu