Top

Pomocnik operatora (m/k)

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik operatora (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mielec
Nr ref.: PO/MIEL/1019
Obowiązki:
  • prawidłowe przygotowanie palet i gilz,
  • pakowanie rolek,
  • zaklejanie palet,
  • pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego,
  • dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń,
  • pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn: ciągi impregnacyjne, wciągi łańcuchowe,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.