Top

Pomocnik Mechanika maszyn budowlanych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik Mechanika maszyn budowlanych

KOBYLARNIA S.A. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni k/Bydgoszczy, Bogusławicach k/Włocławka oraz Miękini k/Wrocławia. Świadczy także usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego oraz specjalistycznych środków transportu.

Miejsce pracy: Miękinia
Opis stanowiska:
  • Pomoc w diagnostyce, obsłudze technicznej i naprawie maszyn budowlanych,
  • Praca w ramach stacjonarnego warsztatu jak i serwisu mobilnego,
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych w ramach szkoleń  oferowanych przez pracodawcę.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat B,
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność,
  • Punktualność, staranność i dobra organizacja stanowiska pracy,
  • Terminowość wykonywania powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z hydrauliką siłową ,elektryką.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.