Top

Pomocnik Mechanika

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Pomocnik Mechanika

Ogłoszenie numer: 7855458, z dnia 2023-01-26

LST-Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się zakład przetwórstwa spożywczego istniejący na rynku już od 2002 roku. Chłodnia wyposażona jest w tunel fluidyzacyjny, komorę mrożenia statycznego oraz 8 komór magazynowych. Rocznie produkujemy ponad 5.000 t mrożonek (IQF).

Ponad 90% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej i Skandynawii Zakład działa w oparciu o certyfikowany system HACCP i BRC.

Miejsce pracy: Bełżyce

Opis stanowiska

  • usuwanie usterek i awarii powstałych w trakcie użytkowania parku maszynowego i związanych z nim instalacji
  • wykonywanie czynności prewencyjnych w stosunku do parku maszynowego firmy
  • prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia
  • właściwe zabezpieczenie przeciwpożarowe i przestrzeganie przepisów BHP w trakcie wykonywania pracy
  • Przestrzegać wszystkich zasad objętych przepisami Urzędu Dozoru Technicznego
  • Wykonywanie innych prac doraźnie zleconych przez kierownictwo zakładu.
  • Sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne, średnie lub wyższe
  • znajomość podstawy konstrukcji oraz technologii montażu maszyn i urządzeń
  • umiejętność postępowania w sytuacjach awaryjnych
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • gotowość do świadczenia pracy w ramach wielobrygadowej organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość zrobienia na koszt firmy uprawnień spawalniczych, SEP oraz obsługi urządzeń chłodniczych