Top

Operator zagęszczarki

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator zagęszczarki
Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Oblin
Numer: StPr/24/0084
OBOWIĄZKI:
obsługa zageszczarki płytowej,montaz zewnętrznych instalacji wodnych i kanalizacyjnych, współpraca z operatorem koparki, zabezpieczanie wykopów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, komunikatywność , niezawodność, prawo jazdy B

Miejsce pracy:

Oblin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie