Top

Operator wytłaczarek

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator wytłaczarek
Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu
Operator wytłaczarek
Miejsce pracy: Dzierzgoń
Numer: StPr/24/0191
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn do wytłaczania kątownikków z tworzyw sztucznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - mile widziane

Miejsce pracy:

Dzierzgoń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

Podobne oferty

Operator piły

prodkucja stolarki okennej,obsłyga piły dwugłowicowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku


warmińsko-mazurskie / Grabnik

Opublikowano: wczoraj

Operator zgrzewarki punktowej

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe. Zgrzewanie elementów drucianych w całość (siatki). Wyginanie ramek z drutu na giętarce. Powlekanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie


śląskie / Będzin

Opublikowano: wczoraj

Pomocnik ustawiacza maszyn wtryskowych

- montaż i demontaż form wtryskowych, - ustawianie procesu wtrysku i nadzór nad jego poprawnym przebiegiem, - korygowanie parametrów procesu...

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach


małopolskie / Dobczyce

Opublikowano: wczoraj

Operator maszyn sztancujących płaskich

Wymagamy: Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyny sztancującej, Doświadczenie w pracy na maszynie z separacją użytków -...

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.


wielkopolskie / Poznań

Opublikowano: wczoraj