Top

Operator wytaczarki cnc

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator wytaczarki cnc
Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie zawodowe (mile widziane kierunkowe), umiejętność obsługi wytaczarek CNC, dośw. min. 1 rok na podobnym stanowisku, znajomość systemu Heidenhein, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, sumienność i gotowość do nauki, realizacja zleceń produkcyjnych, dokonywanie pomiarów wyprodukowanych elementów, prace konserwacyjne w zakresie utrzymania sprawności obrabiarek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku