Top

Operator Wtryskarek

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator Wtryskarek
Szukasz pracy, która zapewni Ci stabilność i rozwój? Poszukujemy operatorów wtryskarek gotowych do pracy u czołowych producentów sprzętów laboratoryjnych!
Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 6000-6500zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-06)
  • możliwość uzyskania premii
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
zadania
  • obsługa i ustawianie maszyn (wtryskarki)
  • praca z dokumentacją produkcyjną
oczekujemy
  • wykształcenia zawodowego (preferowane mechaniczne)
  • znajomości obsługi i ustawiania wtryskarki lub innych maszyn produkcyjnych
  • dokładności, odpowiedzialności oraz zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole