Top

Operator urządzeń pralniczych

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator urządzeń pralniczych
Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Miejsce pracy: Suwałki
Numer: StPr/24/0367
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń pralniczych. Praca polega na dźwiganiu worków z pościelą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność
Uprawnienia: dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Suwałki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach