Top

Operator urządzeń oczyszczania ścieków

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator urządzeń oczyszczania ścieków
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Operator urządzeń oczyszczania ścieków
Miejsce pracy: Niedrzwica Duża
Numer: StPr/23/0534
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa prostych narzędzi konserwatorsko-porządkowych
Uprawnienia: zdyscyplinowanie

Miejsce pracy:

Niedrzwica Duża


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Podobne oferty

Operator Podczyszczalni Ścieków Technologicznych

Twój zakres obowiązków: monitorowanie i nadzorowanie pracy urządzeń i instalacji podczyszczalni ścieków technologicznych kontrola i...

Wawel SA


małopolskie / Dobczyce

Opublikowano: dzisiaj

Operator maszyn z uprawnieniami UDT

Lokalizacja: Duchnice k. Ożarowa Maz. Transport we własnym zakresie ​​​​​​​ Zadania: Obsługa wózka widłowego niskiego składowania...

ManpowerGroup


mazowieckie / Duchnice

Opublikowano: dzisiaj

Operator maszyn (galwanizacja metali)

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty Kontrola jakości i zapewnienie...

BERGMAN Deutschland GmbH


/ Berlin

Opublikowano: dzisiaj

Operator urządzeń powielająco-kopiujących

ZGODNIE Z WNIOSKIEM Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich


dolnośląskie / Złoty Stok

Opublikowano: dzisiaj