Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów
Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Miejsce pracy: Leżajsk
Numer: StPr/24/0339
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy na stanowisku Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Leżajsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku