Top

Operator suwnicy

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator suwnicy
Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Operator suwnicy
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/23/1334
OBOWIĄZKI:
Obsługa suwnicy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia


Wymagania inne:

84.2023.JJ

Miejsce pracy:

Chojnice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Podobne oferty

Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do przetwórstwa drobiu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie


warmińsko-mazurskie / Lubajny

Opublikowano: wczoraj

Operator linii szkła

Zadania: Obsługa i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi Konserwacja, naprawa maszyn Obsługa systemów informatycznych wspomagających...

ManpowerGroup


śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opublikowano: wczoraj

Operator Maszyn (do nauki)

Oferujemy: umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL pracę w systemie zmianowym (12h) szkolenia stanowiskowe świadczenia z funduszu socjalnego...

KGL S.A.


mazowieckie / Garwolin

Opublikowano: wczoraj

Operator Maszyn (do nauki)

Oferujemy: umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL pracę w systemie zmianowym (12h) szkolenia stanowiskowe świadczenia z funduszu socjalnego...

KGL S.A.


mazowieckie / Mrozy

Opublikowano: wczoraj