Top

Operator produkcji

Operator CNC / Ogłoszenia o pracę  / Operator produkcji
Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Miejsce pracy: Wróblowice (pow. średzki, gm. Miękinia), Wróblowice
Numer: StPr/24/0039
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie maszyn produkcyjnych, utrzymywanie miejsca pracy zgodnie z przyjętymi standardami, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz norm jakościowych, udział w szkoleniach.Przewidywany okres zatrudnienia lub wykonywania umowy: 3 m-ce okres próbny , kolejna na rok i czas nieokreślony.Praca odbywa się w systemie czterobrygadowym ( 4 dni pracy , a potem 4 dni wolnego) , godziny pracy to 6-18 oraz 18-6.Praca wypada również w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Praca w zespole, dyspozycyjność , chęć do pracy , uczciwość, zaangażowanie ,pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole.
Uprawnienia: dyspozycyjność,chęć do pracy,uczciwość,zaangażowanie.
Uprawnienia: Pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Wymagany staż pracy na podobnym stanowisku 1 rok.

Wymagania inne:

[Inne] : pozytywne nastawienie, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Wróblowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej